Tenis

FANTASTIČNA DONNA VEKIĆ U FINALU BERLINA!

Jedna od najvećih pobjeda u karijeri za Donnu Vekić!

3. finale za Donnu Vekić u kategoriji Premier turnira! Ukupno 12. WTA finale u karijeri za Donnu!

Nakon što je pala 3. tenisačica svijeta, Donna je sada svladala i 8. tenisačicu na svijetu, Mariu Sakkari!

Donna je upisala jako tešku pobjedu i dva seta, u prvom je napravila break na 4-4*, a onda na *5-4 spasila 4 break prilike, ali završila set sa dva odlična servisa. U drugom setu Sakkari je imala prednost od 3-5, no nije se Donna predala, vratila je to, na *5-6 spasila 0-30, odvela set u tie-break i tamo iskoristila 4. meč loptu i došla do velike pobjede!

Donnu će za svoj najveći naslov u karijeri čekati bolju iz meča P. Kvitove (9) i E. Alexandrove (22)!

Dva meča i dvije pobjede danas! Nadamo se da će Donna imati snage i za finale sutra!