Nogomet

Brzo na portal UEFA-e! Dajte Modriću glas u konkurenciji za najljepši gol trećega kola

Navikli smo na prekrasne pogotke kapetana hrvatske nogometne reprezentacije, Luke Modrića, no nikako da nas prestane oduševljavati. Postao je Luka odavno upečatljiv zbog svojih sjajnih golova, a jedan takav postigao je u utorak u odlučujućem susretu grupne faze za odlazak u drugi krug, protiv Škotske. Fantastičnim pogotkom vanjskim dijelom stopala u 62. minuti bacio je Hrvatsku u delirij, ali i Škote u očaj. Taj nas je gol katapultirao prema osmini finala EP-a da bi 15 minuta kasnije Perišić potvrdio prolazak. I UEFA-u je Modrićev pogodak impresionirao pa su ga, stoga, uvrstili u konkurenciju za najljepši gol trećega kola Europskoga prvenstva.

Dok još nije kasno dajte glas Luki Modriću na sljedećoj poveznici…

POVEZNICA

Uz hrvatskog „maestra” za nagradu konkuriraju danski reprezentativac Andreas Christensen koji je strahovito jakim udarcem „rasparao” rusku mrežu za 3:1 vodstvo Skandinavaca u 79. minuti, Turčin Irfan Can Kahveci koji je elegantnim driblingom te lijepo pogođenim udarcem u rašlje zabio jedini gol za Tursku na Euru. U konkurenciji je još i odličan pogodak Roberta Lewandowskog u susretu protiv Švedske. Nažalost po Poljake, nije mogao sam svladati Šveđane pa je, stoga, Poljska svoj nastup okončala već u skupini.