Nogomet

Borjan : Navijači Zrinjskog su ispali gospoda, kapa dole

Nogometaši Slovana iz Bratislave savladali su prvaka BiH HŠK Zrinjski u prvom susretu drugog pretkola Lige prvaka minimalnim rezultatom 1:0 iako je po prikazanoj igri Zrinjski zaslužio pobjedu.

Jedan od najzaslužnijih pojedinaca za pobjedu Slovana je reprezentativac Kanade Milan Borjan koji je upisao nekoliko sjajnih intervencija.

“Dobra utakmica s jedne i druge strane. Zrinjski je bio malo bolji. Više je napadao. Mi smo bili konkretniji, imali šansu i dali gol. Nismo ga primili što je najbitnije i sada se idemo pripremiti za revanš”, rekao je Borjan.

Ističe kako je vrućina pravila veliku problem nogometašima u Mostaru večeras.

”Ovo nije normalno, ali svaka čast navijačima. Navijanje 90 minuta bez ijednog incidenta, kapa dole”” rekao je golman Slovana.

Govorio je i o navijačima Zrinjskog. ”Nije bilo provokacija. Nisam ništa čuo, sve je bilo korektno. Kapa dole, ispali su gospoda i nemam što da kažem. Svaka čast za navijanje i za cijelu utakmicu”, rekao je Borjan.

Iako su navijači Zrinjskog uglavnom Hrvati iz Hercegovine i taj klub ima jasan hrvatski nacionalni predznak omiljeni i najbolji igrač kluba je upravo Srbin Nemanja Bilbija koji je nažalost sinoć bio djelomično ozlijeđen pa je odigrao samo posljednjih 30 minuta utakmice.

Revanš meč ovih timova na rasporedu je već za sedam dana i usprkos porazu ,nadamo se uspjehu i prolazu Zrinjskog jer po prikazanoj igri to nije nemoguće.