
Pozivam policiju da reagira. Ne znam zbog čega se to dogodilo i tko je to napravio. Nikoga ne optužujem, ali znam da je Centar do sada odnio pet kaznenih prijava za ratne zločine u DORH, a upravo im sada nosim šestu kaznenu prijavu.
Zločinci krenuli u akciju – META SAM HAKERSKIH NAPADA JER PODNOSIM DORH-u KAZNENE PRIJAVE ZA RATNE ZLOČINE – NEĆETE ME ZASTRAŠITI, NASTAVLJAMO JOŠ SNAŽNIJE!
Na konferenciji za medije upozorio sam na hakerski napad koji se dogodio na moje Facebook stranice i stranicu DP-a, te sam komentirao Plenkovićev nedavni posjet Srbiji.
Prošle srijede hakirana je stranica DP-a, ušli su u nju, ali meta sam bio ja. Hakeri su preuzeli moju stranicu koja ima 45.000 pratitelja. Otišao sam na policiju i sve prijavio. Policija je reagirala i stranica mi je vraćena, ali je meta napada bila i stranica Centra dr. Ivana Šretera, koju također vodim. Preuzeli su je i do danas je nisam uspio vratiti.
Pozivam policiju da reagira
Ne znam zbog čega se to dogodilo i tko je to napravio. Nikoga ne optužujem, ali znam da je Centar do sada odnio pet kaznenih prijava za ratne zločine u DORH, a upravo im sada nosim šestu kaznenu prijavu. Mislim da je to jedan od razloga zašto sam meta bio baš ja.
Srbijanska premijerka Ana Brnabić je nakon nedavnog susreta s Plenkovićem izjavila da Hrvatska od Srbije ništa nije tražila što se tiče nestalih. To je katastrofa i to je ono na što ukazujem dvije i pol godine otkad sam se uključio u politiku – da hrvatska država ne radi ništa po tom pitanju.
Vidio sam da je Plenković bio i u Sremskoj Mitrovici, gdje sam bio u logoru, kao i na tisuće drugih Vukovaraca. Plenković je morao otvoriti pitanja ratne odštete za porušena sela, gradove, crkve i spaljena imanja te za logoraše iz srbijanskih logora. On od toga ništa nije napravio, a izjava Ane Brnabić da nije u sedam godina pitao za protokole o nestalima pokazuje njegovu anemičnu politiku prema Srbiji.
Video u kojemu se Stipo Mlinarić Ćipe obratio hrvatskoj javnosti možete pogledati ovdje
Izvor: Stipo Mlinarić Ćipe