Nogomet

SVE SU REKLI: ŠTO KAŽETE NA DANAŠNJI POTEZ TORCIDE NA UTAKMICI HAJDUKA?

Danas se igrao prvenstveni dvoboj između Hajduka i Šibenika. Splićani su došli do prve prvenstvene pobjede od 1:0 zahvaljujući pogotku Edouka.

U prvom poluvremenu Bijeli su dominirali te su mogli otići na odmor i s većom prednosti. Iako su se gosti prvi našli u izglednoj šansi u 9. minuti, najbolju priliku na utakmici imao je Eduok u 41. minuti. Lovrencsics je poslao nisku loptu s desne strane, ona je došla do Eduoka koji je bio sam na pet metara, ali Nigerijac je pogodio gredu.

Šibenik se u drugom dijelu konsolidirao, a Bijeli su bili sve bezopasniji kako se utakmica primicala kraju. U posljednjim minutama gosti su napadali, a Bijeli se branili, no rezultat se nije mijenjao.

A zanimljive poruke šalje Torcida, navijači Hajduka. “Šutnja je često jača i od riječi”! Poruka je koju su torcidaši izvjesili uoči utakmice Hajduka i Šibenika u subotu navečer na Poljudu, u sklopu 3. kola HNL-a. A kad se pritom i šuti za vrijeme utakmice, onda nije dobro. Šutnja je najgora